maja 12, 2017

Testowanie MAMAS- Maść na pękające sutki

Dziś znowu mam dla Was Mamas- testowania ciąg dalszy, na tapecie:

Maść na pękające sutki
20g     Maść do pielęgnacji brodawek sutkowych w okresie ciąży i laktacji. Natłuszcza, zmiękcza naskórek, łagodzi podrażnienia. Produkt bezpieczny dla matki i dziecka.
Natłuszcza, zmiękcza naskórek, łagodzi podrażnienia.

skład


Nie zawiera: Konserwantów, Barwników, Substancji zapachowych
Skład: Lanolina farmaceutyczna
Nie jest wymagane mycie piersi przed karmieniem

Badania kliniczne


Efekt potwierdzony przez konsumentki*:


84% chroni delikatną skórę przed wysuszeniem84% łagodzi podrażnienia80% zmiękcza skórę80% badanych chciałaby stosować ten produkt regularnie

*Badanie aplikacyjne na 25 konsumentkach przez 4 tygodnie
   Maść oczywiście jak jej poprzednicy zapakowana jest w kartonowe pudełeczko. Tubka wygodna w użyciu, nie wypada z dłoni, wygodna końcówka z aplikatorem.
Jako, że wszystkie sprawy związane z laktacją są jeszcze przede mną, maść testowała zaprzyjaźniona mi mama. Produkt ze składem tak krótkim, że krócej się nie da. Bez parabenów i substancji zapachowych, więc nie podrażnia delikatnej skóry.

    Krem nie dość, że przynosi ulgę przy podrażnieniach to dodatkowo natłuszcza skórę wokół brodawki- sprawia, że staje się ona odporna na wysychanie i pękanie.
Dodatkowo po aplikacji nie pozostawia tłustej warstwy, jest bezpieczna dla dziecka i wygodna w użyciu. Nie musimy zmywać jej przed karmieniem więc bez obaw możemy ją stosować w dowolnym momencie dnia.
Cena to ok 16zł :)
Wszystkie kosmetyki są dostępne w aptekach.Was ponownie zapraszam na stronę:


MAMAS oraz Fanpage

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Patka&Misiek testują , Blogger