kwietnia 06, 2017

Navitel Navigator Polska

Mieliśmy przyjemność testować aplikację Navitel Navigator PolskaGPS/GLONASS
z mapami Polski.
Instalacja przebiega całkiem sprawnie; oboje korzystamy z systemu Android więc pobieraliśmy aplikację ze sklepu Play, dostępną:


Wymagania sprzętowe to:
Android 2.0 lub nowszy
Windows 7.5/8/8.1
iOs Q10/Z10/Z30
Ram 40mMB lub więcej
min 500 MB do instalacji (lepiej pobierać przez wi-fi)


Przez 7 dni możemy korzystać z próbnej licencji, więc nie ma konieczności kupowania map ,zanim nie będziemy pewni swojego wyboru.Mapy, które można zakupić po okresie próbnym:

Albania, Andora, Armenia, Austria, Azerbejdżan, Białoruś, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gruzja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Iran, Islandia , Wyspa Man, Włochy, Kazachstan, Kirgistan, Kolumbia, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Macedonia, Malediwy, Malta, Meksyk, Mołdawia, Monako, Czarnogóra, Holandia, Norwegia, Peru, Polska, Portugalia, Filipiny, Rumunia, Rosja, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tadżykistan, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania, Watykan.Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej aplikacji i oboje przedłużyliśmy już licencję (jak na razie tylko na mapę Polski). Wszystko jest bardzo intuicyjne, możemy wybrać z szerokiej oferty głosów m.in. Zbigniewa Urbańskiego, budynki pokazują nam się w 3D, widzimy centra handlowe, budynki użyteczności publicznej, stacje paliw i wiele innych. Nawigacja się nie zawiesza, a o skręcie informuje na tyle wcześnie, że bez problemu zdążymy wykonać manewr. Bardzo fajna jest także wskazówka, którym pasem ruchu powinniśmy się poruszać. Testowałam ja w mieście jak i poza nim- wskazuje wszystkie ulice, rzeki.
Pracuje w dwóch trybach:

Offline
Online
mapy 2D/3D
ostrzeżenie przed fotoradarem
pasy ruchu
korki
wydarzenia
dynamiczne POI (banki, stacje paliw itp.)
pogoda
przyjaciele
Booking.com

Zachęcam do przetestowania, a w razie pytań, można skontaktować się z Navitel pod adresem: support@navitel-poland.pl

Dołącz do Navitel!
Facebook
Twitter
Instagram

1 komentarz:

  1. Świetne testowanie:) Bardzo przydatny wpis. Ja bez nawigacji nie wyobrażam sobie jazdy autem w dalszą podroż.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Patka&Misiek testują , Blogger